Jak wysłać do nas swoją ofertę?

Zasady przedstawiania ofert dla Zakładu pogrzebowego Św. Józef Żukowo.

Szanowni Państwo.

Z uwagi na charakter prowadzonej działalności wszelkie oferty, które chcą nam Państwo przedstawić prosimy wysyłać do nas tylko i wyłącznie na adres email: oferty@sw-jozef.com! Nie jesteśmy w stanie po krótkiej rozmowie telefonicznej zapamiętać zwłaszcza w trakcie świadczenia usług pogrzebowych co było przedmiotem oferty, jej warunków, zasad oraz ceny. Wszelkie zapytania ofertowe wysyłane na adresy inne niż ofertowy będą automatycznie odrzucane. W przypadku połączeń telefonicznych będą Państwo skierowani właśnie tutaj.

W temacie wiadomości prosimy podać czego dotyczy oferta, w treści wiadomosci szczegółowe dane kontaktowe oraz ofertę w formacie PDF A4, dzięki czemu będziemy je w stanie przekazać oraz zaewidencjonować w sposób czytelny i zrozumiały dla osób zajmujących się procedowaniem Państwa oferty.

Prosimy o wyrozumiałość z uwagi na charakter prowadzonej działalności usługowej oraz proceduralne podejście do składania ofert! Wszelkie oferty, które do nas trafią zostaną szczegółowo przeanalizowane. Oferty telefoniczne z uwagi na brak możliwości ich szczegółowej analizy oraz ewidencji będą odrzucane. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.