O NAS

    Nasz zakład pogrzebowy istnieje na rynku od ponad 20 lat. Wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej pozwoliło nam zapracować na wizerunek firmy godnej zaufania i polecenia. W trosce o podwyższenie jakości wykonywanych usług wybudowaliśmy dla Państwa DOM POGRZEBOWY im „Świętego Józefa” który posiada  własną kaplicę, chłodnię, kwiaciarnię oraz godne miejsce do przygotowania bliskich do ostatniej drogi. 

    Doświadczeniem, zaufaniem oraz poczuciem spełniania misji gwarantujemy Państwu, że osoba zmarła będzie traktowana z należytym szacunkiem. Pracownicy naszej firmy posiadają wysokie kwalifikacje, działają etycznie i wysoce profesjonalnie, co potwierdzamy zdobytymi certyfikatami. Przygotujemy ciało do ceremonii pogrzebowej (tanatopraksja, tanatoplastyka, balsamacja) tak, by z godnością i najwyższym poszanowaniem mogli Państwo pożegnać bliską osobę.

    W tych trudnych chwilach, gdy zmarła bliska osoba, przez całą dobę służymy poradą, pomocą oraz wsparciem w załatwianiu wszelkich formalności. Dzięki temu w pełni mogą się skupić Państwo na żałobie i kontemplacji po stracie ukochanej osoby.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze przez całą dobę.

“Można odejść na zawsze, by stale być blisko.”
— ks. Jan Twardowski