Do pogrzebu naszej ukochanej mamy Leokadii Świątelskiej, wybraliśmy Zakład Pogrzebowy „Św. Józef” z Żukowa. To się okazało bardzo trafnym wyborem. Właściciele, państwo Cieślukowscy zajęli się nami w sposób profesjonalny, co dla rodziny dotkniętej smutkiem po śmierci najbliższej osoby jest rzeczą bardzo ważną. Ostatni wieczór przed pogrzebem pożegnaliśmy naszą zmarłą mamę w kaplicy przedpogrzebowej Domu Pogrzebowego „Św. Józef” w Żukowie, odmawiając różaniec i śpiewając pieśni. Po tej ceremonii właściciele przygotowali nam spotkanie przy kawie, na chwile pożegnań i wspomnień w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół w Sali Uroczystości.
Serdecznie dziękujemy za wykonanie pięknego makijażu oraz innych szczegółów, na których nam zależało. Mama w trumnie wyglądała pięknie. Oprawa obrzędu „pustej nocy” oraz ceremonii pogrzebowej w dniu pogrzebu na najwyższym poziomie. Dziękujemy również pracownikom zakładu pogrzebowego, obecnym podczas ceremonii pogrzebowej w kościele jak i na cmentarzu za profesjonalizm i poszanowanie.
Polecamy Zakład Pogrzebowy „Św. Józef” do organizacji pogrzebu zmarłej bliskiej osoby. Firma ma profesjonalne podejście do zmarłego i jego całej rodziny.
Jeszcze raz bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy.
Wdzięczni – Rodzina Świątelskich
Kolbudy, 21.11.2017r.